Продавець ПростоРемонт розвиває свій бізнес на Prom.ua 12 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
91 відгук
promo_banner
+380 (97) 907-03-05
+380 (98) 526-08-75
+380 (97) 907-03-01
вул.Бреуса 63/1, офіс 6, Одеса, Україна
ПростоРемонт - оздоблювальні матеріали для вашого затишку
Залишити відгук

Системи підвісної стелі ARMSTRONG

Системи підвісної стелі ARMSTRONG

Існує безліч систем підвісних стель різної функціональності і ціни, при цьому діють стандарти якості і технічні регламенти, які поширюються на продукцію всіх цінових категорій.

Головні функції підвісної стелі: візуальне оформлення стельової площини, створення стельової пазухи для розміщення в ній інженерних комунікацій. Не менш важливим є зниження шуму в приміщенні, забезпечення розбірливості мови, тобто акустична «корекція» приміщення. Правильно вибраний підвісна стеля за рахунок високого коефіцієнта світлоповертання дозволить створити візуальний комфорт і навіть заощадити на освітленні приміщення.

Основні складові будь стельової системи: підвісна система та підвісну стелю.

Підвісні стелі розрізняються за матеріалом, з якого виготовлені панелі: стелі з мінерального волокна (тверде або м'яке мінеральне волокно), стелі з металу, дерев'яні стелі (МДФ, покритий натуральним шпоном або ламінатом), стелі-фрагменти з сотового полікарбонату.


Підвісна стеля

Дизайн і матеріал підвісних стель вибирають залежно від призначення. Стелі з мінерального волокна універсальні – у виробничій програмі ARMSTRONG можна вибрати модель для будь-якого приміщення. Стелі з металу зазвичай використовують в офісних, транспортних і торгових будівлях. А дерев'яні стелі застосовують в громадських будинках і готелях. Стелі-фрагменти встановлюють місцевого зонування в офісах і торгово-розважальних закладах. Цей вид стелі утворює ефектну рельєфну поверхню. Крім естетичних достоїнств він покращує акустику як у всьому приміщенні, так і над окремими робочими місцями.



Стелі повинні протистояти вогневому впливу, не допускати поширення вогню по стельової пазусі або, навпаки, з приміщення не повинні пропустити вогонь до комунікацій, що проходять за підвісною стелею. Система повинна зберігати несучу здатність і забезпечувати розрахунковий час евакуації людей. При дії вогню та високих температур з матеріалів підвісної стелі не повинні виділятися токсичні речовини.



Каркаси підвісних стель у приміщеннях і на шляхах евакуації слід виконувати тільки з негорючих матеріалів. Негорючими визнані підвісні стельові системи PRELUDE PEAKFORM, SILHOETTE, BANDRASTER, Javelin.

Світловідображення (здатність стелі відбивати світло) може досягати 95 %, що дозволяє економити до 20 % споживаної електроенергії і знижує витрати по експлуатації будівель.



Вологостійкість (здатність стельових плит функціонувати без провисання) має дуже високі показники – від 70 % RH до 100 % RH. Деякі типи підвісних стель можуть використовуватися при відносній вологості 100 %, наприклад, в басейнах і інших вологих приміщеннях.

В цьому випадку можна використовувати плити CERAMAQUARD, NEWTONE і ORCAL. На стелі CERAMAQUARD, які мають показниками 100%-ної вологостійкості і на ряд інших вологостійких продуктів дається 10-річна гарантія від провисання і деформації (при дотриманні умов монтажу та експлуатації). Стельові плити CERAMAQUARD, NEWTONE і ORCAL повинні монтуватися тільки на стійку до корозії підвісну систему PRELUDE. При застосуванні плит ORCAL всі компоненти підвісної системи повинні бути додатково пофарбовані.

З точки зору біологічного захисту стелі BIOGUARD ACOUSTIC задовольняють вимогам ГОСТ Р ІСО 14644-1-2000 і тому встановлюються в «чистих кімнатах», тобто там, де потрібна гранична чистота повітря: в медичних установах, різних лабораторіях, підприємствах мікроелектроніки і т. д. На плити нанесена спеціальна антимікробна фарба, перешкоджає поширенню бактерій. Стелі можна чистити, мити й дезінфікувати.



Якість матеріалу підтверджує СЕ маркування – це «паспорт» продукту для входження в економічну зону Євросоюзу. Наявність цього знака на етикетці означає, що продукт відповідає технічним специфікаціям «Євросоюзу EN 13964», пред'являються відповідної Європейської директиви.


Підвісні системи

ARMSTRONG пропонує підвісні системи сімейства TRULOK, які забезпечують широкий вибір різних варіантів підвісних систем: шириною 15, 24 мм і дизайнерські варіанти, BANDRASTER і підвісні системи шириною 35 мм, видимі, приховані, а також великопролітні системи.

Найбільшого поширення набули підвісні системи PRELUDE і JAVELIN.

Система PRELUDE (ширина 24 мм або 15 мм) має несучу способность13-19 кг/м2. Ця система призначена для установки стельових панелей всієї європейської програми ARMSTRONG. Система JAVELIN (ширина 24 мм) має несучу здатність 3-5 кг/м2 і призначена для установки стельових панелей економічною серії (товщиною 12-13 мм): BAJKAL, OASIS, SCALA.



Відмінною особливістю підвісної системи ARMSTRONG є наявність перфорації (холодної зварювання). В залежності від величини стельової пазухи застосовуються підвіси ARMSTRONG, що забезпечують фіксацію системи до перекриття. А якщо застосування підвісів неможливо, можна використовувати кріпильну дріт, має гарантовані значення межі міцності при розтягуванні. Крім того, можливе виготовлення спеціальних підвісних систем для нестандартних модулів.

Відзначимо, що останнім часом ринок заполонили продукти-сурогати. Вітчизняні виробники, користуючись прогалинами в нормативно-технічній базі, налагодили випуск підвісних систем, лише імітують зовнішній вигляд продукції ARMSTRONG.


Монтаж підвісної стелі

Для монтажу потрібні наступні інструменти: рулетка (метрична), ніж Стенлі, куточок, шнур, молоток, викрутки, електродриль, плоскогубці, слюсарна ножівка, ножиці по металу, водяний або лазерний рівень, клепальні пістолет.

Загальна схема монтажу представлена на рис.

Загальна схема монтажу: 1 – основна несуча рейка; 2 – поперечна рейка; 3 – підвіс; 4 – молдинг; 5 – стельова плита

При монтажі стель слід витримувати відстань між гачками (L) не більше 1 200 мм. Відстань між стіною і першим гачком (1) має бути не більше 450 мм Відстань між точками кріплення стінного куточка (молдинга) – не більше 350 мм. Заборонено використання пластикових втулок (дюбелів).

Стики (місця зрощування) основних несучих рейок не повинні розташовуватися на одній прямій і підкріплюються додатковими гачками (підвісами).

Крайові рейки довжиною більше 600 мм, що спираються на периметр, повинні бути підкріплені додатковими підвісами, розташованими на відстані від стіни не більше 450 мм.

Максимально можливий кут нахилу гачків 45°. При цьому гачки повинні розташовуватися у площині основних несучих рейок. Зусилля на викопати закладних кріпильних елементів кожної точки підвісу не менше 12,5 МПа статичного навантаження.

Схема розташування рейок

Несуча статична здатність кожної точки підвісу не менше 5 МПа статичного навантаження.

У разі встановлення світильників для збільшення несучої здатності підвісної системи відстань між основними несучими рейками має бути не більше 600 мм,

Рекомендується додаткове використання підвісів (гачків) і зменшення відстані між підвісами в місцях установки світильників до 600 мм.
 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner