Продавець ПростоРемонт розвиває свій бізнес на Prom.ua 12 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
91 відгук
promo_banner
+380 (97) 907-03-05
+380 (98) 526-08-75
+380 (97) 907-03-01
вул.Бреуса 63/1, офіс 6, Одеса, Україна
ПростоРемонт - оздоблювальні матеріали для вашого затишку
Залишити відгук

Установка підвісної стелі

Установка підвісної стелі

Крім легкості в збірці, основними перевагами установки підвісної стелі є надається їм можливість пристрої різних варіантів освітлення, а також застосування звуко - і теплоізоляції. Якщо ви вже зважилися на придбання комплектуючих підвісної стелі, наша стаття забезпечить вас докладною інструкцією ппро встановлення підвісної стелі.

Інструменти і матеріали для установки підвісної стелі:
Металеві профілі дл підвісних стель
Стельові панелі для підвісних стель
Металеві підвіси
Шурупи-саморізи,
Дюбелі
Рівень
Плоскогубці
Рулетка
Дриль-шуруповерт
Пила-болгарка
Дерев'яні підмостки


Технологія установки підвісної стелі

1. Почніть з розмітки кордонів майбутньої стелі. Для точності скористайтесь спиртовим або лазерним рівнем. Зверніть увагу, що робота з останнім вимагає неодмінного використання спеціальних захисних окулярів з кольоровими скельцями.
Висота стелі в принципі обмежується лише вашими власними побажаннями та наявністю труб, які повинен закривати гіпсокартонний каркас.


2. Щільно зафіксуйте електричні дроти спеціальними стяжками, щоб вони не перешкодили вашій роботі.


3. Перш ніж кріпити профілі, перевірте детектором наявність труб або проводів під поверхнею, щоб не пошкодити їх гострими саморізами.

4. Визначте кут, з якого краще починати монтаж. З цією метою встаньте в дверному отворі приміщення і подивіться, який вигляд вам відкрився. Ділянка, що кидається в очі в першу чергу, варто обробляти спочатку, щоб йому дісталися лише цілісні неподрезанные плитки.
Традиційно установку стелі роблять так, щоб шматки плит знаходилися над дверима і менш помітному куті.

5. По периметру кімнати зміцніть настінні кутові профілі, з'єднуючи їх зі стіною 100-милимитровыми шурупами.


Каркасна стіна дозволяє угвинчувати шурупи безпосередньо в стійки. Для кам'яної (бетонною) поверхні потрібно спочатку висвердлити отвори під дюбелі, забити їх в основу і лише потім закручувати саморізи.

6. Далі необхідно змонтувати основу каркаса із таврових профілів, яким належить фіксувати панелі нового стелі. Відстані між ними залежать від ширини стельової плитки.

7. Зазвичай для гіпсокартону використовують профілі довжиною 1 м20 см і 60 см, а також довгі поперечні профілі-опори.
За кутовими профілями на двох протилежних стінах відміряйте відстань, рівну довжині середнього профілю (1 м20 см).

Поставте позначки і за допомогою рулетки уточніть поперечний відстань між ними, так як традиційно нерівні стіни типових будівель не дозволяють задовольнитися одним виміром


8. Перенесіть відміряну відстань на поперечний профіль і акуратно відрізати зайву частину болгаркою

9. Встановіть поперечний профіль, спираючи його на кутові

10. Починайте збирати осередку для стельової плитки: спочатку зміцніть профілі довжиною 1 м 20 см, розташовуючи їх паралельно кутовим напрямних

Фіксація профілів не викличе у вас особливих проблем – кожен з них забезпечений власною системою кріплення. Перед установкою зігніть в потрібну сторону «пелюстка» на кінці профільної рейки (потрібна сторона визначається при погляді на сусідні профілі). Правильно закріплений профіль видає легкий щиглик, подсказывающий вам, що робота вдалася.

11. Для того щоб стеля не прогинався в середині, прикріпіть поперечний профіль до старого стелі або балок перекриття спеціальними металевими тросиками (підвісами)

Підвіси встановлюються відповідно спеціальним отворам профільних рейок. При цьому не варто ліпити підвіси на кожен можливий ділянка – фіксуйте їх через один або два кріпильних отвору, цього цілком вистачить для міцного утримання каркаса.

Верхню петлю підвісу слід загнути на 90º плоскогубцями.
Далі прикладіть петлю до поверхні стелі і закріпіть її на поверхні за допомогою саморіза

Скористайтесь шуруповертом. Нижній кінець підвісу загинається гачком в отворі профілю


При необхідності підвіси легко стискаються і розтягуються, регулюючи висоту стелі. З цією метою натисніть на тонку вигнуту пластинку, розташовану в центральній частині підвісу.

12. Завершивши роботу з підвісами, закінчите створення осередків, змонтувавши короткі поперечні профілі

13. Перевірте горизонтальність каркаса і переходьте до наступної ділянки приміщення.

14. Якщо на старому стелі залишилося сполучна коробка для світильника, її варто демонтувати (попередньо відключивши електрику!), подовжити провід і пізніше знову встановити розетку на новому стелі.

15. По черзі укладіть стельові панелі створені вами осередки каркаса. Обов'язково надіньте чисті рукавички, щоб не довелося згодом відмивати гіпсокартон.

16. Завершивши роботу, зметіть пил з нового стелі.


Підвісна стеля готовий. Тепер у разі несподіваної аварії достатньо буде поміняти одну-дві зіпсованих плитки, не переробляючи всю конструкцію з самого початку.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner