Продавець ПростоРемонт розвиває свій бізнес на Prom.ua 12 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
91 відгук
promo_banner

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 10:00 найближчого робочого дня (завтра, 24.07).

+380 (97) 907-03-05
+380 (98) 526-08-75
+380 (97) 907-03-01
вул.Бреуса 63/1, офіс 6, Одеса, Україна
ПростоРемонт - оздоблювальні матеріали для вашого затишку
Залишити відгук
Хафт-емульсія Кнауф Концентрат ґрунтовки 5 л, фото 2

Хафт-емульсія Кнауф Концентрат ґрунтовки 5 л

Опис
Інформація для замовлення

Кнауф Хафт Емульсія — це лугувата модифікована полімерна дисперсія, що має міцне зчеплення з більшістю звичайних основ.

 

Сфера застосування

1. Ґрунтовка для сильно вбиральних поверхонь перед нанесенням шпаклівки (штукатурки).

2. Додатковий засіб для виготовлення зневоднених і зносостійких наливних підлог на основі цементу.

3. Засіб, що підвищує якість шпаклювальних і вирівнювальних мас (збільшує зчеплення, зносостійкість, тривала стійкість на підлогах із підігрівом).

4. Засіб, що поліпшує якість наливних підлог, і захисний засіб для поверхонь наливних підлог на основі цементу.

5. Допоміжний засіб для виготовлення ремонтних розчинів для бетону.

6. Засіб, що поліпшує якість затирок і наливних підлог на основі цементу.

7. Ґрунтовка під час шпаклювання наливних підлог.

8. Ґрунтовка для не поглинальних основ, а також для змішаних основ, наприклад: поверхні наливних підлог із міцно утримуваними залишками клею.


Властивості емульсії
Добре поєднується з будівельними матеріалами на основі лугу (цементів вапно тощо).
Стійка щодо оливи та бензину.
Стійка щодо розбавленого лужного та кислотного розчину (стійка до омилення).
Добре наноситься навіть у нерозведеному стані.
Не викликає корозії будівельної та арматурної сталі


Зберігання
Зберігати за позитивної температури. Зберігання на короткий час за температур до -5 °C не погіршує якість матеріалу. Під час зберігання уникати циклів заморожування-відтавання.


Порядок роботи
1. Ґрунтовка для сильно вбиральних поверхонь перед нанесенням шпаклівки Кнауф Хафт емульсія зменшує і вирівнює поглинальну здатність поверхні основи, одночасно вирівнює та покращує зчеплення шпаклівки та основи. Залежно від поглинальної здатності основи (наприклад, пористий бетон, силікатна цегла, наливна підлога на основі бетону тощо) емульсія розводиться в такій пропорції 1 ОЧ емульсії: 2-5 ОЧ води та в такому розведеному вигляді наноситься на поверхня. Перед нанесенням шпаклівки ґрунтовка має висохнути.

2. Виготовлення безпільних, зносостійких наливних підлог Кнауф Хафт емульсія сприяє збільшенню опірності наливних підлог щодо води, олії, бензину, розбавлених розчинів лугу та кислоти. За нормальної товщини наливних підлог на основі цементу емульсія додається до води для затворення будівельного розчину в такій пропорції 1 ОЧ емульсії: 5 ОЧ води. За незначної товщини, частка Кнауф Хафт емульсії має бути збільшена в такій пропорції: 1 : 3.

3. Поліпшення якості шпаклювальних і вирівнювальних мас. Для поліпшення якості шпаклівок і вирівнювальних мас, Кнауф Хафт емульсія додається до води для затворення будівельних розчинів, наприклад, Кнауф ДюннЕстріх 315 у такій пропорції:1 ОЧ емульсії: 5_10 ОЧ води.

4. Захист поверхні та покращення якості поверхні свіжих і старих наливних наливних підлог на основі цементу Кнауф Хафт емульсія зміцнює поверхні наливних підлог. Одночасно поліпшується стійкість щодо води, олії, розведених розчинів лугу та кислоти. Для запобігання тривалому висиханню Кнауф Хафт емульсія розводиться водою в такій пропорції: 1 ОЧ емульсії: 10 ОЧ води. Цей розчин наносять, розбризкуючи або розкочуючи по підлозі. Для припинення пилоутворення на старих підлогах Кнауф Хафт емульсія розводиться в такій пропорції: 1ТОЧ емульсії: 10 ОЧ води. За потреби зробити повторне нанесення розводити в такій пропорції: 1ТОЧ емульсії:8 ОЧ води.

5. Виготовлення ремонтних розчинів для старого та нового бетону Емульсія покращує зчеплення до старого та нового бетону та забезпечує затвердіння ремонтних розчинів без утворення тріщин. Основу необхідно ретельно очистити, нанести ґрунтовку на основі Кнауф Хафт емульсії в такій пропорції з водою _ 1 ОЧ емульсії: 5 ОЧ води. У такій самій пропорції розведена Кнауф Хафт емульсія використовується для закривання ремонтних розчинів.

6. Поліпшення якості затирок і наливних підлог на основі цементу Додавання емульсії забезпечує міцну, без утворення усадкових тріщин поверхню затирок і наливних підлог. Кнауф Хафт емульсія розводиться з водою в такій пропорції: 1 ОЧ емульсії:5 ОЧ води. Під час поєднаних (комбінованих) підлогах пропорція розведення залежить від товщини наливної підлоги й приблизно така: 1 ОЧ емульсії: 5 ОЧ води (як у пункті 2). Для зазначених сфер застосування необхідна ґрунтовка основи сумішшю в такій пропорції: 1 ОЧ емульсії: 5_10 ОЧ води. Під час укладання наливних підлог на великих площах необхідно працювати смугами, водночас наявні температурні (деформаційні) шви або компенсаційні проміжки слугують як розмітка.

7. Спаклювання наливних підлог У разі шпаклювання наливних підлог для поліпшення міцності зчеплення до бетону та для того, щоб запобігти утворенню повітряних бульбашок із основи необхідно проґрунтувати поверхню наливних підлог Кнауф Хафт_емульсій в такій пропорції: 1 ОЧ емульсії: 5_10 ОЧ води. Уникати утворення калюж, основа має самостійно увібрати ґрунтовку.

8. Ґрунтовка, що поліпшує зчеплення на непилових поверхнях На товстих, мінеральних основах, як-от настил із плит або мозаїчна підлога, до нанесення шпаклювальних мас, або укладання личкувальних плиток на тонкий шар мастики застосовується Кнауф Хафт емульсія в такій пропорції _ 1 ОЧ емульсії: 2 ОЧ води. ОЧ = об'ємна частина


Паковання

1 кг відро
5 кг відро
Норма витрати Область застосування Емульсія/Вода Витрата
Ґрунтовка 1:2-1:5 10-75 грн м2
Поліпшення якості шпаклівок, наливних підлог, вирівнювальних мас 1-10 40 г/кг порошку
Виготовлення зносостійких покриттів 1:3-1:5 30-60 г/кг порошку
Ремонтний гребінець для нового та старого бетону 1-5 30 г/кг порошку
Поліпшення якості гіпсових штукатурок 1-30 20 г/кг порошку
Поліпшення якості вапнякових, цементних штукатурок 1-10 40 г/кг порошку
Поліпшення якості будівельного та плиткового клеїв, затирок для швів 1-5 70 г/кг порошку

 

  • Ціна: 678 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner