




Bianca Верхня секція 50ВР/360 BB-1513-ST
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Фасад: скло в алюмінієвій рамці.
Корпус:
Ламінована ДСП 16мм
Фасад:
Трьохшарове високоглянцеве покриття, висушене під ультрафіолетовими променями. Ламінована ДСП 18мм
*Ручка до комплекту не входить
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 360 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глубина | 320 мм |
| Материал изготовления | |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Ножки | пластик |
| Корпус | ламинированная ДСП |
- Цена: 1 825 ₴
- Способ упаковки: Гофрокартон


